Spôsoby platby

Jessyss ponúka tieto spôsoby platby: 

  • Na dobierku (hotovosťou alebo kartou pri prevzatí)
  • Prevodom na účet správcu stránky Jessyss.sk
  • Kreditnou alebo debetnou kartou (Visa, Mastercard, Maestro, Visa Electron, Discover, Diners, American Express, G Pay, Apple Pay)
  • PayPal službou

Platba na dobierku

Platba na dobierku

Platba na dobierku je jednoduchá a pohodlná. Kuriér doručí vašu zásielku domov alebo do práce a vy mu po doručení zaplatíte hotovosťou alebo kartou.

Prevod na účet

Prevod na účet

Platba bankovým prevodom je veľmi rýchly a obľúbený spôsob platby, pretože je spoľahlivý a pohodlný. Ak používate internetové bankovníctvo, môžete si tovar jednoducho objednať z pohodlia vášho domu. Informácie o prevode dostanete v potvrdení objednávky. Sumu objednávky zaplatíte spoločnosti, správcovi online obchodu Jessyss, na číslo účtu: BE35 9670 3731 3337 (WISE EUROPE S.A). Ako variabilný symbol použite číslo objednávky, napríklad: 1234567 (ak je poradové číslo 1234567).

Platba kreditnou alebo debetnou kartou

Platba kreditnou alebo debetnou kartou

Platba prostredníctvom nášho platobného systému je bezpečná, pretože spĺňa všetky bezpečnostné štandardy. Obchodujeme v súlade so štandardom PCI DSS pre zabezpečenie údajov o platobných kartách (Payment Card Industry Data Security Standard), ktorý nám umožňuje spoločnosť Stripe, Inc., registrovaná ako nadnárodná organizácia finančných služieb a poskytovateľ softvéru ako služby (SaaS), s ktorým má spoločnosť IME d.o.o. uzatvorenú zmluvu o prijímaní platobných kariet pre platby online.

Počas procesu platby je vaša karta autorizovaná vydavateľmi platobných kariet (t. j. vašou bankou, Diners clubom a pod.), čo je označené logom „Verified by Visa“ a „bezpečnostným kódom MasterCard“.

Každá transakcia je zabezpečená bezpečnostnými certifikátmi SSL a všetky údaje sú šifrované. Spojenie medzi počítačom zákazníka a platobným systémom je bezpečné, pretože používa najnovšie šifrovacie štandardy. Autorizácie karty sa vykonávajú v reálnom čase s okamžitou kontrolou údajov v bankách. Informácie o karte nie sú uložené na serveri Jessyss. Po úspešnej autorizácii dostanete e-mailom potvrdenie objednávky a Jessyss môže objednávku spracovať a odoslať.

Platba PayPal službou

PayPal

PayPal je online platobný systém. Umožňuje vám platiť online alebo posielať peniaze medzi používateľmi služieb. Každý používateľ PayPal služieb má svoj vlastný účet, do ktorého sa prihlasuje, rovnako ako v internetovom bankovníctve. PayPal môžete prepojiť s platobnou kartou alebo bankovým účtom. Je sprostredkovateľom medzi internetovým predajcom a bankou, takže predstavuje bezpečnostnú výhodu pre obidve strany. Pri platbe cez PayPal totiž nie je možné získať informácie o vašej platobnej karte. Ak si pri platbe vyberiete PayPal, budete automaticky presmerovaný na stránku PayPal, kde budete môcť bezpečne dokončiť vašu platbu.