Doručenie

Doručenie

10.1 Produkty budú doručené do 5 pracovných dní odo dňa prijatia potvrdenia objednávky na vašu e-mailovú adresu. V prípade akýchkoľvek neočakávaných komplikácií alebo oneskorení vo vašej objednávke dostanete upozornenie e-mailom s uvedením očakávaného termínu dodania.

10.2 Objednané výrobky zasielame na adresu, ktorú ste zadali počas procesu objednávky. Dodávku produktov vykonáva spoločnosť GLS, ktorá posiela hlavne v dopoludňajšom čase, takže je vhodné zadať adresu, na ktorej ste v tom čase k dispozícii.

Ak nie ste na vybranej adrese k dispozícii počas pokusu o doručenie, GLS vám oznámi možnosti prevzatia.

10.3 Náklady na doručenie sú jednotné pre celé Slovensko a líšia sa podľa hodnoty objednávky:

Hodnota objednávky

do 100 EUR

nad 100 EUR

Náklady na doručenie

3,95 EUR

zadarmo

 

Uvedené dodacie náklady sa vzťahujú na platbu platobnou/kreditnou kartou, Paypal alebo na základe faktúry.

10.4 Dodanie tovaru:

Tovar objednaný na webovej lokalite jessyss.sk je odposlaný čo najskôr. Prípravy na doručenie resp. vydanie vašej objednávky sa začnú hneď ako vám bola zaslaná e-mailová správa o spracovaní vašej objednávky.

Aby sme mohli doručiť objednané zásielky čo najrýchlejšie, používame balíkové zásielky GLS, čo znamená, že dodanie môžete očakávať už nasledujúci deň, ak objednávku odošlete v pracovný deň (pon-pia) do 15.00 hod. Pri odoslaní objednávky po 12.00 hodine, zásielku pripravíme nasledujúci pracovný deň. Pri objednávkach odoslaných v sobotu, nedeľu alebo deň pracovného pokoja, zásielku pripravíme prvý nasledujúci pracovný deň.

Pri výbere možnosti platby platobnou/kreditnou kartou, Paypal-om alebo prevodom na náš bankový účet, sa aktivity na vykonanie objednávky začnú po prijatí finančných prostriedkov na náš bankový účet. Za týmto účelom budeme počas pravidelného pracovného času o 11. hod. kontrolovať platby na bankovom účte spoločnosti. Termín doručenia začína v pracovný deň o 9.00 hod. po prijatí potvrdenia o platbe.

10.5 Dodávateľská služba si vyhradzuje právo primeraným spôsobom overiť totožnosť nadobúdateľa tovaru (možnosť nahliadnuť do osobných alebo iných dokumentov), aby sa zabezpečilo, že objednaný tovar bude dodaný správnemu zákazníkovi.

10.6 Spoločnosť IME d.o.o. nie je zodpovedná za poškodenie, zničenie alebo neschopnosť poskytnúť produkty v dôsledku vojny alebo občianskych nepokojov, štrajkov, zastavenia práce v priemysle, neúspešnej dodávky, požiaru, búrky, záplavy alebo búrky, zlyhania, úmyselného zranenia, krádeže alebo inej vyššej moci. Spoločnosť IME d.o.o. nenesie žiadne náklady, ktoré vzniknú v prípade oneskorenia dodávky výrobkov. Nenesie taktiež žiadne náklady v prípade straty produktu alebo nedodaného výrobku. V prípade platby vopred vám vrátime náklady na nákup nedoručeného produktu na váš kartový účet.